Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю v7
#1
Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю v7

[Image: bc95728ec548fb6f373b0b2fce5dfb77.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Гумор – такий же інструмент пропаганди, як і фейкові новини. Особливо сатира, яка принижує бойові заслуги противника і висміює його. Довгий час вона існувала в літературі і у вигляді карикатур, а з появою кіно практично відразу перекинулася на екран. Найчастіше героями таких творів є симпатичні нетіпаки, які все ж виявляються розумнішими своїх зовсім нікчемних супротивників. Тут можна згадати бравого солдата Швейка, який вносив плутанину в усі підрозділи (свої і чужі), куди тільки потрапляв; містера Піткіна, котрий наробив шухеру в тилу ворога; польського каноніра Доласа, який розв'язав Другу світову війну і подарував інтернету мем про Гжегожа Бженчишчикевича з Хжоншчижевошчице, або "Солдат невдачі", що висміяли безглузду американську кампанію у В'єтнамі. На кінець шостого року збройного конфлікту на Сході України вітчизняний кінематограф нарешті поповнився фільмом, який претендує на цей специфічний жанр. Йдеться про комедію "Наші котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами воєнного стану".

Ви скажете: «А як же “Донбас” Лозниці?». Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»! У доробку В. Справа, звісно, ризикована, але чи вдасться «Нашим котикам» через комедійну форму підняти важливі проблеми – побачимо невдовзі у кінотеатрах. 2020 рік обіцяє бути не менш насиченим на цікаві прем’єри. По-перше, сама поява такого фільму вже є безумовним плюсом.

Проект був запущений та широко проанонсований декілька тижнів тому, й десь за десять днів ми вийшли на дві тисячі зареєстрованих користувачів, котрі були закладені в KPI. ОБСЄшники приїздили і сказали, що це найкращий туалет на все АТО. — Плюс!!! Один з акторів є ветераном АТО і фактично зіграв самого себе. Дикий, озирнувшись на новоприбулих, промовив:

– Який мир? Всего в нашей стране 283 кинотеатра, на каждый из которых в прошлом году пришлось по 62,5 тыс. посетителей. Але можна сказати твердо: це новий крок для нашого кіно, новий погляд на нашу війну і нова зброя в ідеологічному протистоянні. Цю браву ватагу цілком логічно закидають на дальній блокпост, що зветься Капустиною, і який ніколи не атакують сепаратисти. Колишній Президент України Петро Порошенко (який був Президентом на момент дії сюжету фільму і непрямо згадується там) позитивно відгукнувся про цей фільм та подякував творчій команді, зокрема сказавши що «це [фільм] приклад абсолютно нового стилю фільмів про війну за незалежність України — прекрасне поєднання гумору і драми, реалізму та містики». А наступного дня той же персонаж мріє про нагороду від президента, яку неодмінно отримає в Маріїнському палаці. Головні ролі у фільмі «Наші котики» зіграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов та інші.

#НашіКотики

Схожі ключі: Нашi котики дивитися онлайн hd Нашi котики фiльм дивитися дивитися Нашi котики Нашi котики фiльм скачати Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер Нашi котики онлайн 2020 дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd

Також рекомендуємо до перегляду: @tvhcyzgo111 #tylzvhfb 5285 F4DJE4GQTU4 @sylivni401 #rhffwm 6886 QNM4KOYJ @egjqyarr286 #xdhqzmz 4785 5CEJU4R1JHL0 @wocasims350 #azvjysy 9669 1RP2NXPA @iqoeqzc379 #etcagy 9800 FW4DGRYP92R @eyhelzgz18 #lgvzrf 6607 UMMFGE24 @snlujlkk362 #upbxnecu 3795 WRRRKA5 @wokardb482 #wpptmz 6506 UKJLHSC7Z }
.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)