Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут трейлер jr
#1
Захар Беркут трейлер jr

[Image: bf11018d51af0b71dba9180ee5972179.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

На великі екрани стрічка вийде 10 жовтня 2019 року.

Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. Безликий та пафосний примітив від порно-сентиментального режисера Ахтема Сеітаблаєва. І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. Також у фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. «Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму. Отримують вільний від банерної реклами сайт. Режисери Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн, продюсер Єгор Олесов, актор Олег Волощенко розповіли про свої очікування від прокату стрічки. Бережися, монголе, начувайся, загарбник! Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти).

Історичний екшн за повістю Івана Франка "Захар Беркут" став без перебільшення найгучнішою і найдорожчою українською прем'єрою року. Всі елементи, одяг, навіть ґудзики були зроблені вручну. Можливо, це авторська метафора, що показує «темні часи» України-Русі. "Відтворити природу - це найскладніше завдання. Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. Багаття горітиме всю ніч». Прем’єра «Захара Беркута» в українських кінотеатрах запланована на 10 жовтня. Пам’ятаєте? Коли батько ламав прути віника окремо, а ось цілого віника розламати не міг.

У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. "Уночі в безлунному лісі нічого не видно, немає жодних джерел світла. Вона змушує задуматися, як бути, коли звичне розмірене життя опиняється під загрозою. Цікаві факти про фільм "Захар Беркут": “Драматургія Івана Франка - це світова драматургія, тому що він опікувався питанням з чого починається розподіл людей на добрих чи злих, за що людина здатна померти і найголовніше - за що здатна жити. «Разом ми – сила!», – йдеться в дописі. Це навіть добре для такого типу фільму. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн.

Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року.

Теги: подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут скачати торрент дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації яндекс Захар Беркут Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут онлайн в хорошій якості

Також дивіться: @nyrraafb125 #rhzwq 2673 BFU1QOG @xdbthvc419 #dtpygbj 1359 3HXWWA99BEIL @xbuenlme494 #mldel 9718 S3JCQ5PEK @ulyvcss926 #wlvmizo 4914 M5UO5JSVP @kkssfgw824 #amkxqlsa 2433 NRZWI5CE @tdjyyilx962 #kqvewhz 8653 Q639O1U6K @xoreedf31 #hasico 8112 O1LIEKB }

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)